STSport

„Najlepszy turniej MMA w Polsce” – tylko w ten sposób, cytując uczestników, można podsumować pierwsze oficjalne Otwarte Mistrzostwa Polski MMA, które miały miejsce 10 i 11 grudnia 2011 r. na hali GOSiR w Teresinie. W zawodach wzięło udział 301 zawodników i 4 zawodniczki. Świetna atmosfera, sprawna organizacja, wysoki poziom walk – wszystko to złożyło się na sukces największej tego typu imprezy MMA w naszym kraju.
Sponsorem zawodów byli Boryszew ERG, OLIMP Nutrition, OSHEE oraz SMMASH.

Całe zawody zdominował bezsprzecznie najlepszy klub MMA w Polsce –Okniński MMA prowadzący przez legendę mieszanych sztuk walki w Polsce trenera Mirosława Oknińskiego.Klub Okniński MMA sponsorowany jest przez firmę Sports Technology dystrybutora suplementów dla fighterów R2F firmy Nutrabolics.

Klasyfikacja generalna

1. Okniński MMA

2. Arrachion Olsztyn

3. Fightman / ACT

KADET

56 kg
1. Ścisłowski Kamil Okniński
2. Wikłacz Kuba Arrachion Olsztyn
3. Szwugier Michał Shi-Kon Łódź / Dziczek Wojcech
Arrachion

62 kg
1. Sołtys Dawid Fightman
2. Paluch Jacek OSS Sochaczew
3. Szewczyk Adrian GLKS Nadarzyn

67 kg
1. Lichończak Mikołaj Spartakus Rzeszów
2. Kiełek Paweł Arrachion Olsztyn
3. Erzanukaev Shamil Okniński

80 kg
1. Wołodkiewicz Patryk Arrachion
2. Kozikowski Janusz
3 Bylicki Adrian Dragon Fight Club Sochaczew

87kg
1.Edelbiev Khazbi ACT
2.Lewandowski Norbert Shi-Kon Łódź
3.Chyciński Mariusz Shi-Kon Łódź

96kg
1. Śmiałek Maciej Fightman
2. Chmielewski Adam Gwardia Warsyawa
3. Giżyński Bartosz Adrenalina Fight Chęstochowa

JUNIOR

Panie
1.Juśkiewicz Sylwia Shi-Kon Łódź
2.Nalepka Barbara Fightman/Nastula
3.Przybysz Kinga SWK Tygrys

62kg
1.Khachatryan Hovhannes
Okniński
2.Stepanyan Armen
ACT
3.Tulshaev Muslim
TNT Kobyłka
3.Świątek Tymoteusz
Fightman

67kg
1.Rybicki Bartłomiej No Limits Toruń
2.Iwaniuk Mateusz Okniński
3.Danielewicz Marcin Dragon Fight Club Sochaczew
3.Glapski Cezary Gracie Barra Łódź

73kg
1.Więcławski Piotr Okniński
2.Kołtoń Patryk Gracie Barra Łódź
3.Tarłowski Patryk Centrum TSD Puławy
3.Zagdański Bartosz AZS Lutadores Nysa

80kg
1.Mazur Mikołaj Gladio
2.Dąbkowski Cezary Arrachion Olsztyn
3.Magdziński Łukasz Copacabana Kętrzyn
3.Mosingiewicz Leszek MMA Lubliniec

87kg
1.Januszewski Dawid No Limits Toruń
2.Milanowski Paweł Gladio
3.Półka Patryk Dragon Fight Club Sochaczew
3.Dziedzic Michał Dragon Fight Club Sochaczew

96kg
1.Zabrocki Antoni Viet Vo Dao Bydgoszcz
2.Elbazdukaev Ibragin ATC
3.Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club Sochaczew
3.Juszczyk Cezary GLKS Nadarzyn

+96kg
1.Kopytowski Krystian Okniński
2.Bławdziewicz Michał MMA Knock Out Gym / Palestra Warszawa

MŁODZIEŻOWIEC

62kg
1.Stolarski Łukasz AZS Lutodores
2.Islam Tatarkhanov ACT
3.Karoń Kacper Adrenalina Fight Częstochowa

67kg
1.Drążek Artur Viet Vo Dao Bydgoszcz
2.Fielestak Marcin Gladio
3.Juzefowicz Jakub Arrachion Olsztyn

73kg
1.Waligóra Grzegorz Kohorta Poznań
2.Ziółkowski Marcin Okniński
3.Kobus Kamil Okniński

80kg
1.Piskorz Mateusz Palestra Warszawa
2.Mielczarek Paweł Adrenalina Fight Częstochowa
3.Świder Arkadiusz Arrachion Olsztyn

87kg
1.Kwitoń Jan Viet Vo Dao Bydgoszcz
2.Borys Sylwester Arrachion Olsztyn
3.Michałek Tomasz Centrum Treningowe Skills

96kg
1.Grzebyk Andrzej Legion Team Tarnów
2.Bielecki Dariusz Knock Out Gym Warszawa
3.Matyjaszek Marcin Centrum TSD Puławy

+96kg
1.Kalenik Piotr Okniński
2.Guzek Grzegorz Shi-Kon Łódź
3.Rauhut Norbert RKS Skra

OGRANICZONA FORMUŁA SENIOR

67kg
1.Kuśmierz Adrian Okniński
2.Kaproń Paweł Kaito Stalowa Wola
3.Pawłowski Michał Centrum Treningowe Skills

73kg
1.Bieniek Łukasz CSW Herkules Łęczna
2.Pruśniewski Konrad Palestra
3.Młyńskowski Grzegorz Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski

80kg
1.Marciniak Mariusz Akademia Sarmatia Gdańsk
2.Gawrjołek Łukasz CSW Team Łęczna
3.Płaza Konrad UGT Łęczna

87kg
1.Pukalski-Pukała Paweł Szuwar Boi Team
2.Próchniak Kamil Centrum TSD Puławy
3.Dądalski Miłosz Knock Out Gym Warszawa

+96kg
1.Kalenik Piotr Okniński
2.Kryszpin Mariusz Rio Grapling Jelenia Góra

FULL CONTACT

62 kg
1. Piszczek Michał RKT Radom
2. Dela Adrian SWK Tygrys
3. Szóstak Mateusz MMA Ostrów Wlkp

67 kg
1. Isaey Valid Okniński
2. Michalczuk Maciej Okniński
3. Kołtunowicz Sławomir RKT Radom

73 kg
1. Gamrot Mateusz Ankkos zapasy
2. Waligóra Grzegorz Kohorta Poznań
3. Zawadzki Damian RKT Radom

80 kg
1. Cieślikowski Marek Okniński
2. Pawlak Artur Gracie Barra Łódź
3. Jakubczak Robert MMA Ostrów Wlkp

87 kg
1. Jotko Krzysztof Okniński
2. Jędrzejczyk Rafał Berserkers Team Łódź
3. Ślepowroński Oskar TNT Kobyłka

96 kg
1. Ciepliński Grzegorz Dragon Fight Club Sochaczew
2. Naruszczka Mariusz Okniński
3. Hercuń Sebastian RKT Radom

+96 kg
1.Zimoląg Dariusz Arashi MMA Mysłowice
2. Rogacki Bartosz MMA Ostrów Wlkp
3. Prasek Sebastian KSW Tygrys

źródło zdjęć i info:almma.pl

8 komentarzy so far.

  1. ninja napisał(a):

    To się nazywa zgrabna manipulacja, nikt poważny nie wysępował w tych „mistrzostwach”, okniński mma można conajwyżej nazwać klubem dla amatorów

    • lukasz napisał(a):

      Jaka manipulacja??? Czyś ty się z koniem na łby pozamieniał? Przecież grupa Oknińskiego wygrała drużynowo więc jaka manipulacja.Zawsze znajdzie się jakiś niedouczony i niedowartościowany hejter internetowy,któremu nic się w życiu nie podoba,a jego życie nie ma sensu.I taki jest smutny obraz naszego internetu

      • ninja napisał(a):

        No to organizuję międzynarodowe otwarte mistrzostwa MMA, zapraszam wszystkich chętnych 21 grudnia Szczecin hala SDS godzina 8:00, jak nikt nie przyjedzie to ogłoszę się najlepszym zawodnikiem MMA na świecie wszechwag

        • Opoen napisał(a):

          Ty to kurwa jesteś niezły kretyn.Zapraszam cię buraku do mnie do klubu na AWF dzisiaj od 18-19:30 ,albo od 20-21:30 albo w każdy inny dzień w podobnych godzinach.Wpadnij się i wykaż to może zostaniesz mistrzem swego podwórka…

  2. Alex napisał(a):

    Zgrabną manipulację to masz w majtach synku. Występowało na zawodach ponad 300 zawodników z róznych klubów,a to,że twój szczeciński klubik nie ma sukcesów w takich zawodach to już nie mój problem tylko twój.Na tych mistrzostwach klub Mirasa był najlepszy,a drugi był klub Bońka.

  3. Gigant napisał(a):

    Wielkie brawa dla wszystkich zawodników 🙂 Ale ta walka Naruszczki z Cieplińskim to był normalnie wał.Oszukali Naruszczkę ewidentnie

  4. Blison napisał(a):

    Wiecie może czy da się gdzieś obejrzeć walki? lub czy będzie taka możliwość?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.