STSport

923KSW 35 Khalidov vs Karaoglu www

Podczas walki wieczoru na gali KSW 35 mistrz kategorii średniej Mamed Chalidow zmierzył się z tureckim pretendentem do tytułu Azizem Karaoglu. Po pierwszej wyrównanej rundzie, w kolejnych dwóch dominował Aziz Karaoglu, którego uderzenia niwelowały jakikolwiek plan taktyczny Chalidowa. Czeczeński zawodnik kładł się na ziemi i sędzia pojedynku, co chwila nakazywał mu wstawać. W końcowej rundzie tej walki mocno zmęczony Chalidow byl belitosnie ścigany i obijany przez Karaoglu.

Po zakończonym pojedynku wszyscy oczekiwali ogłoszenia nowego mistrza kategorii średniej Aziza Karaoglu. To co się jednak stało przjedzie do histroii oszustw sędziowskich w świecie MMA. Zwycięzcą walki weług sędziów KSw został Mamed Chalidow. Cała zgromadzona publiczność w hali Ergo Areny wygwizdała taki werdykt. Trzeba jasno powiedzieć, że wynik tej walki to ewidentne oszustwo, przekręt na skalę dziesięcioleci, o którym, nikt w środowisku MMA nigdy nie zapomni.

zródło foto: KSW

3 komentarze so far.

  1. Yeti napisał(a):

    To wał był 100% . Karaoglu wygrał. Mamed wstydz się!!! Oddaj pas złodzieju!

  2. Utah napisał(a):

    KSW= KUP SOBIE WALKĘ

  3. Blaster napisał(a):

    Mamed nie ma się raczej czego wstydzić tylko sędziowie, sam chciał oddać pas. Jednak śpiewanie hymnu Al-Kaidy podczas wyjścia Karaoglu jest już przegięciem https://www.youtube.com/watch?v=J4oRgIxGo-o . Kim tak naprawdę jest Mamed Khalidov?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.