STSport

Brazylijczyk Andre Muniz nie wystąpi na gali KSW 34, 5 marca w Warszawie. Nowym rywalem mistrza KSW w wadze półciężkiej Tomasza Narkuna (11-1, 1 KO, 10 Sub) w pojedynku o pas wagi półciężkiej KSW będzie inny zawodnik z Kraju Kawy Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1, 2 KO, 11 Sub).

Cassio Barbosa

Oryginalny rywal Narkuna w ostatniej fazie przygotowań do występu na warszawskim Torwarze poważnie uszkodził łokieć i mimo, prób ratowania sytuacji, ostatecznie musiał przerwać treningi na co najmniej cztery najbliższe tygodnie.

Podobnie jak Muniz, Barbosa to również posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu jitsu. W swoim ostatnim pojedynku wychowanek znanego trenera Mario Sukaty poddał w niecałe dwie minuty znanego z UFC Ronny’ego Markesa. 32-latek z siedemnastu zawodowych zwycięstw, aż jedenaście razy wygrywał przez poddanie.

Ostatnie kilkanaście biletów na KSW 34 jest jeszcze dostępna na eBilet.pl.

Transmisję z gali KSW 34, 5 marca będzie można oglądać w Polsacie od godziny 20:00 oraz w Polsacie Sport i w Internecie na www.KSWTV.com.